Tylko sprawdzone firmy

Lampy solne

Lampy solne, które oferuje sklep internetowy Zdrowa Sól są rewelacyjnym pomysłem na sprawdzony dodatek wybranego pomieszczenia lub prezent dla kogoś bliskiego. Dzięki ciepłemu i delikatnemu światłu, które wydobywa się z tego produktu, sprawi on, iż każde pomieszczenie zacznie wyglądać przytulnie oraz przyniesie przyjemność każdej obdarowanej osobie. Użycie w pełni naturalnego surowca podczas produkcji, pozwala odczuć pozytywne efekty lampy solnej już po kilku dniach. Sklep internetowy posiada szeroki asortyment tych artykułów w różnych wymiarach oraz w różnych kształtach.

Jeśli poszukujesz ciekawego dodatku do swojego pokoju, który będzie pozytywnie wpływał na Twoje samopoczucie oraz zdrowie, koniecznie zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Zdrowa Sól. Lampy solne, które znajdziesz w ofercie firmy to nie tylko estetyczna ozdoba Twojego domu, ale również mnogość korzyści dla Twoich dróg oddechowych czy poziomu zrelaksowania. Delikatne światło, które oferują, ociepli każde wnętrze, w którym się znajdą, a jod, który wydobywa się z zapalonej lampy solnej pomoże Ci zadbać o Twoje zdrowie.

Firmowe dane "Zdrowa Sól":

Wojska Polskiego 14 | 36-050 Sokołów Małopolski | woj.: małopolskie | NIP: 517-006-65-55 | REGON: 180466262 | telefon: +48 507 364 035 | zdrowa-sol.pl | biurozdrowa-sol.pl

Oferta: Więcej informacji

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 50.228359,22.120805

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Materace Koło

Zobacz więcej

Wyposażenie dla służb pożarniczych

Sklep strażacki OSP - www.fhuhero.pl

Wysokiej klasy zegarki - Egusto

Zegarki Cluse

Polar minky dostępny na metry

Polar minky na metry