Tylko sprawdzone firmy

Materace młodzieżowe

Sklep internetowy Minikraina oferuje Państwu najwyższej jakości materace młodzieżowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Jak wiadomo, jest to podstawa każdego wygodnego łóżka, która gwarantuje spokojny, zdrowy sen. Ważny jest nie tylko sam komfort, ale również bezpieczeństwo stosowania, zwłaszcza w przypadku dzieci. Minikraina tworzy więc swój asortyment jedynie z artykułów najlepszych producentów materacy, takich jak Vitmat oraz Hevea. Aby bardziej podobały się najmłodszym, często wzbogacone są w pokrowce z bajkowym motywem.

Akcesoria dla dzieci

Szukają Państwo alternatywy dla jednorazowych pieluszek, które często są powodem odparzeń czy nieprzyjemności dla dziecka? Nic prostszego, wystarczy zaopatrzyć się w pieluszki wielorazowe, które nadają się do użytku przez wiele lat. Sklep Minikraina oferuje Państwu ten właśnie rodzaj produktu, który na pewno sprosta oczekiwaniom. Produkty te są w stu procentach wykonane z bawełny, przez co nie będą one uczulać Państwa pociech. Firma ta sprzedaje tylko atestowane dermatologicznie produkty, wiedzą że zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Firmowe dane "Sklep dla Dzieci Minikraina":

Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj.: łódzkie | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578 | telefon: +48 608 684 894 | minikraina.pl | minikrainaminikraina.pl

Oferta: Materace do łóżka młodzieżowego

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 51.780789,19.394518

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Materace Koło

Zobacz więcej

Wyposażenie dla służb pożarniczych

Sklep strażacki OSP - www.fhuhero.pl

Wysokiej klasy zegarki - Egusto

Zegarki Cluse

Polar minky dostępny na metry

Polar minky na metry