Tylko sprawdzone firmy

Skuteczne SEO dla firm

Biuro agencji Agilito zlokalizowane jest w Poznaniu, lecz współpracują oni z firmami z całego kraju, a także z Polakami rozwijającymi własną działalność gospodarczą zagranicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dobrze wiedzą, jaki wariant reklamy internetowej jest najodpowiedniejszy w danym przypadku. Zajmują się przede wszystkim pozycjonowaniem stron WWW, a także promowaniem ich przez kampanie linków sponsorowanych. Co więcej, włączyli oni do swojej oferty również projektowanie responsywnych witryn, czyli takich, które dopasowują się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, na jakim są przeglądane. W dobie popularności smartfonów i tabletów, jest to niezwykle istotne, aby efektywnie docierać także do ich posiadaczy.

Agencja zatrudnia wykwalifikowanych pozycjonerów, copywriterów oraz handlowców, którzy zapewniają klientom kompleksową obsługę. Zachowują oni indywidualne podejście do każdego przypadku, rozumiejąc, że firmy mają różnorodną specyfikę działania, możliwości finansowe, a także cele biznesowe. Już blisko 1000 przedsiębiorców skorzystało z ich usług, zapewniając sobie nowoczesną reklamę w internecie, która skutecznie przyciąga nowych klientów. Specjaliści z Agilito dysponują bogatym doświadczeniem i wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, a także śledzą na bieżąco pojawiające się ciągle zmiany w funkcjonowaniu algorytmu Google, co ma ogromne przełożenie na efektywność pozycjonowania.

Pozycjonowanie w atrakcyjnej cenie

Agencja Agilito unika zawyżania cen, aby jak najwięcej firm mogło podjąć z nimi współpracę i promować swoją markę w sieci. W ramach usługi pozycjonowania, będą wykonywane profesjonalne SEO analizy, pozwalające ustalić stopień dopasowania strony pod wymagania algorytmu, a następnie, zostaną podjęte działania optymalizacyjne. Google jest wyszukiwarką tekstową, więc bogactwo treści na stronie jest ogromnie ważne, dlatego mają Państwo także zagwarantowane usługi profesjonalnych copywriterów. Ponadto, bez opłat otrzymają Państwo dostęp do narzędzia statystycznego, pozwalającego śledzić zachowania osób odwiedzających witrynę. Kolejnym darmowym dodatkiem jest też założenie lub optymalizacja istniejącej wizytówki w Mapach Google, przedstawiającej podstawowe dane firmy i ukazującej jej lokalizację.

W celu poznania konkretnej ceny usługi, należy skontaktować się z przedstawicielem działu handlowego Agilito. Przeanalizuje on wiele istotnych czynników, co pozwoli ocenić wymiar wymaganych prac, a co za tym idzie, także ich koszt. Jeśli witryna jest uboga treści, ma słaby profil linkowy lub też ciążą na niej kary za stosowanie niedozwolonych praktyk SEO, kwota ta może być wyższa. Ponadto, na cenę ma również wpływ konkurencyjność branży, a także zasięg, na jakim firma chce się promować. W przypadku pozycjonowania na całą Polskę lub inny kraj, koszt będzie wyższy, ponieważ więcej podobnych przedsiębiorstw rywalizuje o wysokie miejsca na te same frazy. Jeśli prowadzą Państwo działalność regionalną, opiekun handlowy zaproponuje SEO lokalne, które będzie o wiele mniej kosztowne. We wszystkich przypadkach zostanie ustalony taki budżet, jaki wpisze się w możliwości danej firmy.

Ile kosztują usługi SEO?

Agencja Agilito przygotowała różne formy naliczania należności, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jedną z opcji jest płatność wyłącznie za efekty, czyli pozycje w top 10 wyników wyszukiwania Google. Jeśli na daną frazę link do strony będzie pojawiał się niżej, koszt nie zostanie naliczony. Inną możliwością jest rozliczanie hybrydowe, które łączy niewielką opłatę stałą z należnością za rezultaty. Można się także zdecydować na wariant ryczałtowy i zawsze płacić tyle samo. Poza zawarciem umowy długoterminowej, mają Państwo także możliwość wykupienia jednorazowego pakietu, który pozwoli wypróbować jakość usług Agilito przez trzy miesiące.

Z pewnością warto zdecydować się na jedną z powyższych form współpracy i zacząć promować się w sieci, ponieważ jest to ekonomiczny i opłacalny sposób na popularyzowanie swojej firmy. Bez ogromnych nakładów finansowych, można przebić nawet znane marki o ugruntowanej pozycji, wyprzedzając je na liście wyników wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. Jest to więc doskonała propozycja także dla przedsiębiorców, którzy właśnie wystartowali z nowym biznesem i szukają najlepszej metody na to, aby konsumenci się o nim dowiedzieli. Bez wątpienia ważne jest to, że płacą Państwo tyle samo za usługę, niezależnie od tego, ile razy potencjalny klient przejdzie na stronę po wpisaniu zapytania w Google. Jest to reklama, która działa przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, bez ograniczenia liczby wyświetleń.

Firmowe dane "Agilito Sp. z o.o.":

Romana Maya 1 | 61-371 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 782-255-21-20 | REGON: 302183797 | telefon: +48 790 752 541 | www.agilito.pl | biuroagilito.pl

Oferta: Cennik wyrażeń kluczowych do pozycjonowania

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 52.378061,16.944243

Godziny pracy:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Usługi reklamowe New Mobile s.c.

Mobile marketing

Imprezy firmowe

Pełna oferta

Feniks LED System

Kliknij tutaj

As-Graf - pomoc w promowaniu marki

Informacje