Tylko sprawdzone firmy

Domki i apartamenty nad Zalewem Wiślanym

Firma Osińscy Wynajem Apartamentów i Domków dba o to, aby mieli Państwo zapewnione jak najbardziej komfortowe warunki nocując w okolicy Zalewu Wiślanego. Korzystając z ich oferty, zapewniają sobie Państwo dostęp do czystych i nowoczesnych kwater, posiadających całe niezbędne wyposażenie. Z pewnością warto się tam wybrać, żeby nacieszyć oczy widokiem pięknej przyrody i odpocząć od miejskiego hałasu. Można tam np. wypożyczyć rowery i udać się na krajoznawczą wycieczkę, a także spędzić miło czas z bliskimi przy grillu.

Braniewo - noclegi

W okolicy mogą Państwo odwiedzić też kilka miast bogatych w zabytki, takich jak Frombork, Kadyny czy Braniewo. Noclegi oferowane przez firmę Osińscy Wynajem Apartamentów i Domków pozwolą Państwu odpocząć po zwiedzaniu w schludnie urządzonych pomieszczeniach. Jest to także doskonała propozycja dla osób, które nie wiedzą co zrobić z psem lub kotem na czas wyjazdu - obiekty są przyjazne zwierzętom, więc mogą je Państwo zabrać ze sobą. Na miejscu goście mają też zapewniony dostęp do bezpłatnego parkingu, Wi-Fi i nie tylko.

Firmowe dane "Apartamenty Osińscy":

Nowa Pasłęka 25E | 14-500 Braniewo | woj.: warmińsko-mazurskie | NIP: 582-152-85-32 | REGON: 281600570 | telefon: +48 509 877 993 | nowapaslekanoclegi.pl | niebieski-bursztynwp.pl

Oferta: http://www.nowapaslekanoclegi.pl/

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 54.43034,19.76832

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Wycieczki i inne atrakcje

Biuro podróży Góral Tour

Biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem

Tutaj

Wycieczki dla grup

Tutaj

Nocleg w stolicy Wielkopolski

Informacje