Tylko sprawdzone firmy

Nocleg w stolicy Wielkopolski

Odwiedzając nowe miasto, zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych, warto pomyśleć o wygodnym i estetycznym zakwaterowaniu. Silver Point oferuje wyjątkowe apartamenty do wynajęcia w Poznaniu, które trafią w gusta wszystkich odwiedzających. W każdym z pokoi znajduje się komplet niezbędnego wyposażenia - od lodówki, przez telewizor czy płytę grzewczą. Zarówno w części kuchennej, jak i sypialnianej znajdują się wysokiej jakości meble, które pozwolą zażyć regenerującego snu oraz przechować rzeczy osobiste.

Nietypowe apartamenty do wynajęcia - Poznań

Na duże uznanie zasługuje wystrój, którym mogą pochwalić się te apartamenty do wynajęcia w Poznaniu. Każdy z nich posiada wyjątkowy i spójny styl, zgodnie z którym zostały dobrane meble oraz dodatki. Taka dbałość o detale pozwala stworzyć wyjątkową atmosferę, która przypadnie do gustu wszystkim gościom. Wygodne, duże łóżko sprawia, że pary, które odwiedzają to miejsce mają okazję zaznać luksusu i wypocząć w komfortowych warunkach. Ceny wszystkich apartamentów do wynajęcia zostały przedstawione na stronie internetowej firmy.

Firmowe dane "Apartamenty Silver Point":

Pamiątkowa 2 | 61-001 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 778-010-81-58 | REGON: 301326504 | telefon: +48 534 846 424 | www.apartament-nadoby.pl | silver55vp.pl

Oferta: Informacje

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 52.387265,16.912803

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Wycieczki i inne atrakcje

Biuro podróży Góral Tour

Biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem

Tutaj

Domki i apartamenty nad Zalewem Wiślanym

http://www.nowapaslekanoclegi.pl/

Wycieczki dla grup

Tutaj