Tylko sprawdzone firmy

Corio - urządzenia kosmetyczne

Hurtowania kosmetyczna Corio oferuje sprawdzone produkty, które firmy zajmujące się wykonywaniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz specjalistycznej pielęgnacji, wykorzystują na co dzień w swoich salonach. Pośród bogatego asortymentu znalazły się między innymi kosmetyki, takie jak kremy łagodzące oraz peelingi, specjalistyczne narzędzia – na przykład frez z węglika spiekanego, czy akcesoria i meble specjalnie dostosowane do potrzeb takich gabinetów. Duża gama znakomitych produktów pozwoli każdej firmie zaopatrzyć się w wyposażenie niezbędne do pracy.

Frezy z węglika spiekanego

Świadczenie usług manicure i pedicure wiąże się nie tylko z pracą na naturalnej płytce klientki, ale także ze specjalistycznymi przedłużeniami oraz nakładkami, takimi jak paznokcie żelowe, hybrydowe czy tipsy. Aby móc efektywnie nad nimi pracować, niezbędny jest frez z węglika spiekanego, który służy do usunięcia pozostałości wyżej wymienionych substancji. Dodatkowo, znajduje on zastosowanie podczas zabiegów podologicznych, na przykład przy oczyszczaniu paznokcia ze zmian chorobowych. W hurtowni Corio dostępne są frezy z węglika spiekanego o wielu końcówkach, przystosowane do różnego rodzaju zabiegów.

Firmowe dane "Hurtownia Kosmetyczna Corio":

Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675 | telefon: +48 786 270 542 | sklep.coriocs.pl | hurtowniacoriocs.pl

Oferta: Frez z węglika spiekanego

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 52.383347,16.889641

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Położna

Heget Poznań

Psychoterapeuta z Poznania

Zobacz więcej

Gabinet podologiczny

Oferta firmy