Tylko sprawdzone firmy

Agnieszka Wałoszek-Stachowiak - doświadczony adwokat

Adwokat Wałoszek-Stachowiak prowadzi kancelarię, która posiada oddziały w Kościanie oraz Poznaniu, a dodatkowo oferuje porady prawne udzielane drogą elektroniczną. Jako specjalista z wieloletnim doświadczeniem, mecenas z powodzeniem udziela odpowiedzi na pytania klientów, a także reprezentuje ich przed sądami oraz urzędami. Zawsze dąży do tego, aby sytuacja, w której znalazł się klient, została rozwiązana dla niego jak najbardziej korzystnie, a czynności procesowe zakończyły się możliwie jak najszybciej.

Kompleksowe porady prawne - Poznań

Kancelaria posiada dwa oddziały, które oferują profesjonalne porady prawne - Poznań oraz Kościan. Ośrodek w stolicy Wielkopolski ze względu na lokalizację jest zdecydowanie bardziej oblegany przez klientów, aczkolwiek w jednym i w drugim miejscu, każda osoba poszukująca wsparcia, znajdzie asystę specjalisty. Dziedzinami, w których specjalizuje się adwokat Wałoszek-Stachowiak są prawo rodzinne oraz prawo pracy, ale podejmuje się ona także spraw dotyczących prawa handlowego, administracyjnego czy podatkowego.

Firmowe dane "Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak":

Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj.: wielkopolskie | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915 | telefon: +48 503 597 874 | onlineporadyprawne.pl | biuroonlineporadyprawne.pl

Oferta: Porady prawne w Poznaniu

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 52.407499,16.932532

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Prawnik z Zielonej Góry

Adwokat (Zielona Góra)

Sprawy karne

Link do strony

Renomowane biuro rachunkowe

Zobacz

Kancelaria Dariusza Mojeckiego

Strona internetowa kancelarii