Tylko sprawdzone firmy

Repliki broni palnej, białej i pancerzy

ALEPREZENT jest sklepem internetowym, który sprzedaje repliki wyposażenia historycznych oddziałów z całego świata - od szabli husarskich i toporów wikingów, po miecze templariuszy i pistolety z II wojny światowej. Produkty przez niego oferowane zostały przygotowane przez cenionych twórców, którzy wykorzystują wysokiej jakości materiały, aby jak najlepiej odwzorować oręż. W asortymencie znalazły się zarówno bronie białe, palne, ale także pancerze, ubrania, biżuteria czy inne elementy charakterystyczne dla wybranych okresów w dziejach świata. Zamówienia realizowane są błyskawicznie, a każdy artykuł jest starannie zabezpieczany na czas podróży.

Wiernie odwzorowana szabla husarska

Szabla husarska to broń jednego z najpopularniejszych oddziałów konnych na świecie - polskiej husarii. Była to ciężka jazda słynąca z charakterystycznego ubioru - między innymi skrzydeł oraz przełamującej linie wroga szarży. Do ich wyposażenia należała także długa kopia, tarcza, solidny pancerz oraz hełm wraz z przyłbicą. Szabli husarskiej zaczęto używać znacznie później, dzięki czemu więcej czasu poświęcono na jej dopracowanie. W sklepie zaprezentowano bogatą kolekcję produktów, które powstały na wzór tej wyjątkowej broni.

Firmowe dane "PHU Benefico":

Jeziory Wielkie 2B | 63-020 Zaniemyśl | woj.: wielkopolskie | NIP: 786-160-60-50 | REGON: 300303560 | telefon: +48 661 925 625 | aleprezent.com.pl | infoaleprezent.com.pl

Oferta: http://www.aleprezent.com.pl/

Mapa z dojazdem:

współrzędne gps 52.181111, 17.135695

Godziny pracy:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Media społecznościowe:

Inne z tej kategorii:

Targi książek

Kliknij

Filmowanie i fotografowanie uroczystości

Filmy ślubne - Vivo Studio